Naujienos

Visos naujienos
Mokymasis visą gyvenimą – misija įmanoma?

Dalinamės puikiu straipsniu apie mūsų Pažangos forumo "Mokomės visą gyvenimą" uždarymo renginį. Čia rasite visą forumo esmę - kas buvo diskutuota, kokios esminės problemos iškeltos ir kaip jas būtų galima spręsti. Visi pranešėjų "perliukai".

2015-03-02
Vasario mėnesio naujienlaiškis

Per tokį trumpą mėnesį nuveikėme daug – vos spėjome paskutinę dieną viską sutalpinti į naujienlaiskį. Tikimės, kad savaitgalį turėsite minutę jį perversti, o kad motyvacijos būtų daugiau, paliekame intrigą – jau pristatome būsimo Pažangos forumo temą, kuria diskutuosime visą ateinantį pusmetį.

2015-02-27
Mokymasis visą gyvenimą – sveikatingumo klubas mūsų smegenims

„Psichologai pastebi, kad žmones depresija užklumpa tada, kai jie nebegali projektuoti savo ateities. Mokymasis, nauji įgūdžiai, naujos perspektyvos dirbti – tai įrankiai, padedantys judėti į priekį ir vėl pamatyti gražesnį ir prasmingesnį rytojų,“ – tokiais žodžiais Ministras pirmininkas atidarė pažangos forumo „Mokomės visą gyvenimą“ uždarymo renginį.

2015-02-17

Renginiai

Visi renginiai
Pažangos forumo diskusija Plungėje

Naujiems metams prasidėjus skubame su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančią diskusiją, kuri pradės pažangos forumą mokymosi visą gyvenimą tema.

Data: 2015-01-16
Vieta: Plungė
RSS srautas
×