Naujienos

Visos naujienos
Atviros Vyriausybės partnerystės vystymui - visuomenės pasiūlymai

Naujoje viešojoje konsultacijoje kviečiama teikti pasiūlymus Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmams. Taip pat kviečiama įvertinti numatytas pagrindines kryptis.

2016-04-26
Laukiamos idėjos dalyvavimo kultūrinėse veiklose skatinimui

Kultūrinėse veiklose dalyvauja mažas gyventojų skaičius - tik šiek tiek daugiau nei trečdalis. Kviečiame teikti pasiūlymus, kaip tai pakeisti. 

2016-04-07
Lietuvos ekonominėje apžvalgoje - EBPO ekspertų rekomendacijos

EBPO atliko pirmąją Lietuvos ekonominę apžvalgąm kurios tikslas – nustatyti, kokį poveikį ilgalaikiam šalies ekonomikos augimui ir makroekonominei padėčiai turi ūkio sektoriams taikomi sprendimai. 

2016-03-21

Renginiai

Visi renginiai
Konferencija "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?"

Kviečiame į pažangos forumo konferenciją "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“, kuri vyks 2015 m. spalio 14 d. Vilniuje. Joje diskutuosime apie socialinės atsakomybės plėtros įtaką ateities verslui ir darbo rinkai, viešojo sektoriaus vaidmenį plėtojant socialiai atsakingą verslą ir ieškosime atsakymų, ko Lietuvoje trūksta sėkmingai socialiai atsakingo verslo plėtrai. 

Data: 2015-10-14
Vieta: Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Diskusija „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kviečia į diskusiją „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“.

Data: 2015-07-01 - 2015-07-01
Vieta: Viešbutis „Artis“, Totorių g. 23, Vilnius
Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?

Jau birželio 19 d. kviesime visus susitikti ir diskutuoti, kaip sekasi diegti inovacijų viešajame sektoriuje kultūrą ir tradicijas Lietuvoje. Renginyje dalyvaus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) atstovai, ekspertai iš Suomijos, Estijos ir Latvijos. Sėkmės istorijomis ir gerosios patirties pavyzdžiais dalinsis Lietuvos institucijų atstovai.

Data: 2015-06-19
Vieta: Vilnius, Saulėtekio al. 5
RSS srautas
×