Naujienos

Visos naujienos
Lietuva prisistato nauju šūkiu turistams: gražu tai, kas tikra

Nuo šiol Lietuva svečiams iš užsienio pristatys naujai: pativirtinta Lietuvos turizmo prekės ženklo koncepcija. „Lithuania. Real is beautiful“. Vietinio turizmo rinkodara remsis smalsumą žadinančiu klausimu „O čia ar buvai?“, skatindama keliautojus atrasti konkrečias įdomias vietas Lietuvoje. 

2016-10-20
Konkurencingumo indekse Lietuva pakilo į 35 vietą

Lietuva džiaugiasi aukščiausia turima pozicija Konkurencingumo indekse, pasiekdama 35 vietą pasaulyje tarp 138 valstybių. Indeksą skaičiuoja Pasaulio ekonomikos forumas. 

2016-09-30
Patvirtintos Lietuvos mokslo ir inovacijų politikos kaitos gairės

Rugsėjo 27 d. Seime patvirtintos gairės apima kryptingą koordinavimą, tyrimais ir įrodymais grįsto strateginio planavimo taikymą, veiksmingą švietimo sistemą, spartesnę mokslo pažangą, inovacijų kūrimą ir diegimą viešajame ir verslo sektoriuje. 

2016-09-27

Renginiai

Visi renginiai
Konferencija "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?"

Kviečiame į pažangos forumo konferenciją "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“, kuri vyks 2015 m. spalio 14 d. Vilniuje. Joje diskutuosime apie socialinės atsakomybės plėtros įtaką ateities verslui ir darbo rinkai, viešojo sektoriaus vaidmenį plėtojant socialiai atsakingą verslą ir ieškosime atsakymų, ko Lietuvoje trūksta sėkmingai socialiai atsakingo verslo plėtrai. 

Data: 2015-10-14
Vieta: Viešbutis "Radisson Blu Lietuva", Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Diskusija „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kviečia į diskusiją „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“.

Data: 2015-07-01 - 2015-07-01
Vieta: Viešbutis „Artis“, Totorių g. 23, Vilnius
Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?

Jau birželio 19 d. kviesime visus susitikti ir diskutuoti, kaip sekasi diegti inovacijų viešajame sektoriuje kultūrą ir tradicijas Lietuvoje. Renginyje dalyvaus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) atstovai, ekspertai iš Suomijos, Estijos ir Latvijos. Sėkmės istorijomis ir gerosios patirties pavyzdžiais dalinsis Lietuvos institucijų atstovai.

Data: 2015-06-19
Vieta: Vilnius, Saulėtekio al. 5
RSS srautas
×