Galerija

Lietuvoje kuriame mokymosi tradiciją: su kokiais iššūkiais susiduriame?

2015-01-19

Pažangos variklį užkūrėme jau ir Plungėje - sausio 16 d. čia įvyko Pažangos forumo "Mokomės visą gyvenimą" pirmoji diskusija: "Lietuvoje kuriame mokymosi tradiciją: su kokiais iššūkiais susiduriame?".

Parko teritorijoje įsikūrusioje nuostabioje Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje mus sutiko itin svetingai. Direktorė Violeta Skierienė pasidalino bibliotekos istorija, ateities planais, o drąsiausiems metė iššūkį užlipti į bibliotekos laikrodinę.

Labai džiaugėmės, kad susidomėjimas renginiu buvo išties didelis - norintieji vos tilpo į jaukią bibliotekos salę. Susirinkusius netikėtai nustebino ir neplanuotai atvykęs Plungės rajono meras Audrius Klišonis, kuris sveikinimo kalboje itin pabrėžė mokymosi visą gyvenimą svarbą.

Kaip jau tapo įprasta, diskusiją moderavo "Visionary Analytics" atstovas Simonas Gaušas. Malonu, kad renginį atidaryti sutiko Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras dr. Rimantas Vaitkus, kurio kalbos niekuomet neprailgsta, o patirtis - neįkainojama.

Apie regioninio koordinavimo svarbą kalbėjo Ričardas Totoraitis (LR Švietimo ir mokslo ministerijos Akademinio mobilumo ir tęstinio mokymo skyriaus vedėjo pavaduotojas), Lina Vosyliūtė ("Visionary Analytics") aptarė mokymosi visą gyvenimą sampratą, o Virginija Liutikaitė (Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir mokymo centro vedėja) dalinosi praktine patirtimi.

Itin vertingos, kaip visuomet, buvo dalyvių diskusijos, kuriose, visų pirma, stengtasi identifikuoti mokymosi visą gyvenimą iššūkius, o po to aptarti galimi sprendimai. Šiuos mes būtinai sisteminsime ir pateiksime visuomenei baigiamojo forumo renginio metu.

Dar sykį dėkojame visiems dalyvavusiems ir mus priėmusiai bibliotekai, į kurią jau dabar norisi sugrįžti.

Primename, kad jau šį penktadienį vyks antroji forumo diskusija Alytuje. Sekite mūsų naujienas čia ir www.facebook.com/Lietuva2030


RSS srautas
×