Naujienos

Globali Lietuva: kapituliacija ar tikrovė

Ir valdžios institucijos, ir piliečių judėjimai, užuot vien dėję viltis sugrąžinti emigrantus į Lietuvą, imasi kurti Lietuvos ir jos diaspo­ros partnerystės santykius.

2010-12-15
Premjeras studentams atskleidė Lietuvos dinamizmo ir sėkmės perspektyvos formulę

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos studentų ir dėstytojų bendruomenės prašymu šiandien skaitė paskaitą „Lietuva 2030: žvilgsnis į ateitį“.

2010-11-10
Visuomenė jau žino Lietuvos sėkmės formulę

Šių metų pradžioje premjeras Andrius Kubilius subūrė įvairių sričių ekspertus, mokslininkus, verslo, ekonomikos, politinių procesų analitikus į Valstybės pažangos tarybą, kuri visuomenės padedama turėtų nubrėžti aiškius ir ilgalaikius Lietuvos raidos prioritetus, įvardyti, kokios vertybės mums svarbiausios, kaip galime pasiekti, kad Lietuva taptų konkurencinga, sumanios ekonomikos ir kūrybinės pilietinės visuomenės šalimi, kokia yra Lietuvos sėkmės formulė. 

2010-10-11
Eligijus Masiulis: „Lietuvos susisiekimas 2030-aisiais. Vizija – misija įmanoma“

Tikriausiai kiekvienas ambicingas žmogus bent retsykiais imasi vizijų kūrimo. Kai kurios vizijos yra drąsios, gal net fantastinės svajonės, kai kurios – labai konkrečios ir racionalios ateities įžvalgos. 

2010-07-27
G. Vitkus: Bet kokia strategija turėtų didelį dėmesį skirti tiek jaunimui, tiek suaugusių švietimo reikalams

Interviu su Gintaru Vitkumi, Apaštalinės vyrų vienuolijos Jėzaus draugijos Lietuvos ir Latvijos provincijos provincijolu, jėzuitu, Nacionalinės katališkųjų mokyklų asociacijos vadovu.


2010-07-17
Kėdainių gyventojai: socialinė sistema turėtų skatinti dirbti, o ne tik gauti pašalpas

Problemų visada galima rasti tūkstantį ir vieną, tačiau kaipgi būtų galima jas išspręsti? Kėdainiuose vykusioje diskusijoje dalyviai aktyviai dalinosi savo mintimis ir vizijomis. Prisiminta sena tiesa: protingiausias būdas užsitikrinti ateitį -  tai rūpintis jaunimu šiandien.

2010-07-14
RSS srautas
×