Naujienos

Tyrimas: lietuviai užsieniečių netoleruoja

Nepaisant to, kad šimtams tūkstančių lietuvių pažįstama imigranto dalia, savo šalyje jie užsieniečių netoleruoja, rodo tyrimas. Gruodžio 18 dieną minima tarptautinė migranto diena. Lietuva pagal emigracijos mastus pirmauja ES.

2010-12-20
Lietuvos aštuntokai tokie pat pilietiški kaip rusai ir ispanai

Pagal aštuntokų pilietiškumo ir pilietinio ugdymo rezultatus Lietuvos moksleiviai yra Europos vidutiniokai. Jie demonstruoja tokius pat rezultatus kaip rusai ir ispanai, rodo Tarptautinis pilietiškumo ir pilietinio ugdymo tyrimas (ICCS).

2010-12-20
Darniai plėtrai ekonomikos matai netinka

Ekologija tapo neatsie­jama mūsų gyvenimo dalimi, o jos šalininkų gretos ir toliau didėja. Art ai - mada, ar būtiny­bė? Ar ekologija ir eko­nomika yra dvi skirtin­gos sąvokos, neturin­čios nieko bendra?

2010-12-15
Globali Lietuva: kapituliacija ar tikrovė

Ir valdžios institucijos, ir piliečių judėjimai, užuot vien dėję viltis sugrąžinti emigrantus į Lietuvą, imasi kurti Lietuvos ir jos diaspo­ros partnerystės santykius.

2010-12-15
Premjeras studentams atskleidė Lietuvos dinamizmo ir sėkmės perspektyvos formulę

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos studentų ir dėstytojų bendruomenės prašymu šiandien skaitė paskaitą „Lietuva 2030: žvilgsnis į ateitį“.

2010-11-10
Visuomenė jau žino Lietuvos sėkmės formulę

Šių metų pradžioje premjeras Andrius Kubilius subūrė įvairių sričių ekspertus, mokslininkus, verslo, ekonomikos, politinių procesų analitikus į Valstybės pažangos tarybą, kuri visuomenės padedama turėtų nubrėžti aiškius ir ilgalaikius Lietuvos raidos prioritetus, įvardyti, kokios vertybės mums svarbiausios, kaip galime pasiekti, kad Lietuva taptų konkurencinga, sumanios ekonomikos ir kūrybinės pilietinės visuomenės šalimi, kokia yra Lietuvos sėkmės formulė. 

2010-10-11
RSS srautas
×