Naujienos

Eligijus Masiulis: „Lietuvos susisiekimas 2030-aisiais. Vizija – misija įmanoma“

Tikriausiai kiekvienas ambicingas žmogus bent retsykiais imasi vizijų kūrimo. Kai kurios vizijos yra drąsios, gal net fantastinės svajonės, kai kurios – labai konkrečios ir racionalios ateities įžvalgos. 

2010-07-27
G. Vitkus: Bet kokia strategija turėtų didelį dėmesį skirti tiek jaunimui, tiek suaugusių švietimo reikalams

Interviu su Gintaru Vitkumi, Apaštalinės vyrų vienuolijos Jėzaus draugijos Lietuvos ir Latvijos provincijos provincijolu, jėzuitu, Nacionalinės katališkųjų mokyklų asociacijos vadovu.


2010-07-17
Kėdainių gyventojai: socialinė sistema turėtų skatinti dirbti, o ne tik gauti pašalpas

Problemų visada galima rasti tūkstantį ir vieną, tačiau kaipgi būtų galima jas išspręsti? Kėdainiuose vykusioje diskusijoje dalyviai aktyviai dalinosi savo mintimis ir vizijomis. Prisiminta sena tiesa: protingiausias būdas užsitikrinti ateitį -  tai rūpintis jaunimu šiandien.

2010-07-14
Sumaniosios ekonomikos vizija, grindžiama žiniomis, verslumu ir kūrybos laisve

Mes tikime, kad pasaulinė finansų krizė Lietuvai taps postūmiu visiškai naujam požiūriui į valstybės plėtros perspektyvas ir pasės naujo mąstymo daigus.

2010-07-01
Premjeras A. Kubilius: Lietuva pajėgi nugalėti globalioje konkurencijoje

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, su oficialia Vyriausybės delegacija dalyvaujantis Pasaulio lietuvių ekonomikos forume Londone, skaitė paskaitą garsiojoje Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje (LSE).

2010-06-28
Ukmergės gyventojai: Lietuva 2030 metais - harmoningas megapolis

Ukmergės turizmo ir verslo centre susirinkę aktyvūs miestiečiai pasinėrė į karštą diskusiją apie Lietuvos problemas bei perspektyvas.

2010-06-21
Moksleivis Haroldas: jaunimas - Lietuvos prioritetas

Haroldas Maselis, Panevėžio miesto jaunimo reikalų tarybos narys, JLC Panevėžys vicepirmininkas

2010-06-21
Uteniškiai: „Žalia“ ir sveika šalis, kurioje maistas be E

Utenoje gausiai susirinkę aktyviausi bendruomenės nariai ir jaunimo organizacijų atstovai diskutavo apie Lietuvos ateitį, jos perspektyvas, apie tai, kokią Lietuvą Utenos krašto žmonės norėtų matyti dar po dvidešimties metų. Šią prasmingą diskusiją vedė Valstybės pažangos tarybos narys ir UAB „Skubios siuntos“ vadovas Vladas Lašas.

2010-06-08
Kubilius: 2030-aisiais Lietuva bus stipri srityse, kurioms reikalinga išmintis

Lietuva turi visas galimybes tapti viena sėkmingiausių valstybių regione, gebančia konkuruoti pasaulinėje ekonomikoje ir itin patrauklia užsienio investuotojams. Tačiau, kad šis tikslas būtų pasiektas, būtina įžvelgti pagrindinius šalies iššūkius ir suvokti, kad keistis turi ne tik valdžia, bet ir pačios visuomenės mąstymas, įsitikinęs premjeras Andrius Kubilius.

2010-06-08
RSS srautas
×