Naujienos

Sumaniosios ekonomikos vizija, grindžiama žiniomis, verslumu ir kūrybos laisve

Mes tikime, kad pasaulinė finansų krizė Lietuvai taps postūmiu visiškai naujam požiūriui į valstybės plėtros perspektyvas ir pasės naujo mąstymo daigus.

2010-07-01
Premjeras A. Kubilius: Lietuva pajėgi nugalėti globalioje konkurencijoje

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, su oficialia Vyriausybės delegacija dalyvaujantis Pasaulio lietuvių ekonomikos forume Londone, skaitė paskaitą garsiojoje Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje (LSE).

2010-06-28
Ukmergės gyventojai: Lietuva 2030 metais - harmoningas megapolis

Ukmergės turizmo ir verslo centre susirinkę aktyvūs miestiečiai pasinėrė į karštą diskusiją apie Lietuvos problemas bei perspektyvas.

2010-06-21
Moksleivis Haroldas: jaunimas - Lietuvos prioritetas

Haroldas Maselis, Panevėžio miesto jaunimo reikalų tarybos narys, JLC Panevėžys vicepirmininkas

2010-06-21
Uteniškiai: „Žalia“ ir sveika šalis, kurioje maistas be E

Utenoje gausiai susirinkę aktyviausi bendruomenės nariai ir jaunimo organizacijų atstovai diskutavo apie Lietuvos ateitį, jos perspektyvas, apie tai, kokią Lietuvą Utenos krašto žmonės norėtų matyti dar po dvidešimties metų. Šią prasmingą diskusiją vedė Valstybės pažangos tarybos narys ir UAB „Skubios siuntos“ vadovas Vladas Lašas.

2010-06-08
Kubilius: 2030-aisiais Lietuva bus stipri srityse, kurioms reikalinga išmintis

Lietuva turi visas galimybes tapti viena sėkmingiausių valstybių regione, gebančia konkuruoti pasaulinėje ekonomikoje ir itin patrauklia užsienio investuotojams. Tačiau, kad šis tikslas būtų pasiektas, būtina įžvelgti pagrindinius šalies iššūkius ir suvokti, kad keistis turi ne tik valdžia, bet ir pačios visuomenės mąstymas, įsitikinęs premjeras Andrius Kubilius.

2010-06-08
„Lietuva 2030“: šalies sėkmės receptą kurs visuomenė

Ne kartą bandyta kurti Lietuvos ateities vizijas, tačiau eiliniam, ne valdžios tribūnoje sėdinčiam piliečiui, retai tenka galimybė prisidėti prie savo šalies sėkmės formulės kūrimo. Būtent diskusijomis „Lietuva-2030“ siekiama įtraukti kuo daugiau aktyvių šalies piliečių, norinčių pateikti savo viziją sėkmingesnei valstybės ateičiai.

2010-06-01
„Lietuva 2030“: šalies miestuose visuomenė pradeda diskusijas apie ateities viziją

Siekiant kuo labiau įtraukti visuomenę į valstybės ilgalaikės pažangos strategijos „Lietuva 2030“ kūrimo procesą, dešimtyje šalies miestų prasideda diskusijų ciklas, kurį kartu su Valstybės pažangos taryba ir Vyriausybe rengia Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).

2010-06-01
„Lietuva 2030“: diskusijos apie ateities viziją tęsiasi Utenoje

Antradienį, birželio 1 d., Utenoje, Savivaldybės Tarybos salėje, nuo 14 val. vyks diskusija. Dalyvauti kviečiami visi aktyviausi miesto bendruomenių atstovai: nevyriausybinės organizacijos, verslo, savivaldybės, kultūros, švietimo, meno, sporto, žiniasklaidos atstovai, akademinė bendruomenė, religinės grupės, kaimo bendruomenės.

2010-06-01
RSS srautas
×