Ukmergės gyventojai: Lietuva 2030 metais - harmoningas megapolis

2010-06-21

Ukmergės turizmo ir verslo centre susirinkę aktyvūs miestiečiai pasinėrė į karštą diskusiją apie Lietuvos problemas bei perspektyvas.

„Nebijokime mąstyti, nebijokime garsiai išsakyti savo minčių“ – susirinkusiuosius drąsino diskusijos vedantysis ir moderatorius Valstybės pažangos tarybos narys ir kompanijos „Tele 2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

 

Ukmergiškiams netrūko kūrybingų minčių. Miestelio gyventojai akcentavo geros žinios kultūros svarbą, ragino kompleksiškai spręsti šalies likimą ir siekti ateities be socialinės rizikos.

 

Daug dėmesio ir palaikymo sulaukė kiek netikėta mintis apie Lietuvą, kaip megapolį, kuriame būtų išvystyta ekonomika, visiems prieinamas išsilavinimas, mažiau biurokratijos ir popierizmo, švari gamta, išsaugoti lietuviški papročiai ir tautiškumas

 

Diskusijos dalyviai taip pat norėtų matyti laimingus pensininkus, kurie turėtų galimybių keliauti ir naudotis visomis elektroninėmis naujovėmis, o vienas iš pageidavimų – kad kelionė į kosmosą niekam nebūtų prabanga.

 

Diskusijoje apie Lietuvos ateities perspektyvas dalyvavo Turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Vida Meliūkštienė, Ukmergės veiklių verslininkų – vadovų klubo viceprezidentė Odeta Kazlauskienė, miesto seniūnas Stasys Jackūnas, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Julita Lopatienė, savivaldybės tarybos nariai, Ukmergės miesto jaunimas.

 

Ačiū Jums, Ukmergės gyventojai, už puikias mintis ir iniciatyvą!

RSS srautas
×