Valstybės pažangos taryba skelbia viešąją konsultaciją strategijos projektui "Lietuva 2030" aptarti

2011-03-03

Valstybės pažangos taryba pristato pirminį šalies ilgalaikės pažangos strategijos projektą „Lietuva 2030“ ir kviečia visus į atvirąją diskusiją. Strategijos projektas parengtas remiantis ne tik visuomenės lyderių, bet ir žmonių idėjomis, kurias jie galėjo pasiūlyti praėjusiais metais savivaldybėse vykusiose diskusijose, Nacionalinės idėjų dienos metu arba interneto puslapyjewww.lietuva2030.lt.

Valstybės Pažangos Taryba prašo Jūsų pareikšti savo nuomonę, teikti  savo pasiūlymus ir pastabas, dalyvauti apklausoje. Tai galite padaryti Vyriausybės interneto svetainės skiltyje „Kas naujo“ esančioje viešojoje konsultacijoje

Strategija „Lietuva 2030“ – tai ilgalaikio planavimo dokumentas bei valstybės strateginio planavimo pagrindas. Ja siekiama nustatyti šalies raidos kryptis, kurios būtų vienodai suprantamos ir priimtinos ne tik valdžios ir valdymo institucijoms, bet ir visiems Lietuvos gyventojams. 

Su strategijos projektu susipažinti galite interneto svetainėjewww.lietuva2030.lt. Čia taip pat galite siūlyti savo idėjas, komentuoti jau pateiktas bei simboliškai „pakelti ranką už viziją“. 

Šiuo metu įvairiuose šalies miestuose vyksta Valstybės pažangos tarybos narių susitikimų su visuomene ir diskusijų apie projektą ciklas. Savo nuomonę jau pareiškė Marijampolės, Kėdainių, Telšių, Šiaulių bei Panevėžio bendruomenių atstovai. Į diskusiją apie Lietuvos ateitį bus įtraukti ir kitų regionų aktyvūs piliečiai, diskutuos šalies akademinė bendruomenė, jaunimo organizacijos, moksleiviai ir verslininkai.

Valstybės pažangos taryba kviečia nelikti abejingais ir prisijungti prie dokumento aptarimo, aktyviai reikšti nuomonę ir diskutuoti.

Valstybės pažangos tarybai, kurią sudaro įvairių sričių ekspertai, mokslininkai, verslo, ekonomikos, politinių procesų analitikai, vadovauja Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

RSS srautas
×