Žymė: Lietuva 2030

Dalinamės birželio 18 d. vykusio renginio „Jaunimo užimtumas: bendros komunikacijos svarba“ pristatymais.  

Dalinamės puikiu straipsniu apie Pažangos forumą "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?"

Startavo naujas Valstybės tarnybos statistikos portalas, kuriame galite rasti aktualią įvairiais pjūviais prieinamą informaciją. Atviri valstybės tarnybos duomenys - jau čia.   

 

 


Trumpai apie e. paslaugas ir kitas nauojoves sveikatos sektoriuje pasakoja Sveikatos apsaugos ministrės patarėjas Arvydas Skorupskas.

Dalinamės delfi.lt publikuotu interviu apie būsimus pokyčius ir siekius valstybės tarnyboje su Valstybės pažangos tarybos sekretoriato vadove, Viešojo valdymo ir socialinės aplinkos departamento direktore Vyriausybės kanceliarijoje Jurgita Domeikiene. 

Kviečiame į pažangos forumo konferenciją "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“, kuri vyks 2015 m. spalio 14 d. Vilniuje. Joje diskutuosime apie socialinės atsakomybės plėtros įtaką ateities verslui ir darbo rinkai, viešojo sektoriaus vaidmenį plėtojant socialiai atsakingą verslą ir ieškosime atsakymų, ko Lietuvoje trūksta sėkmingai socialiai atsakingo verslo plėtrai. 

Atsakymų į šį ir kitus klausimus ieškosime spalio 14 d., konferencijoje „Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“ Kviečiame registruotis!

Dalinamės Valstybės pažangos tarybos nario A. Zabulio mintimis apie socialinį modelį. 

Lietuva Pasaulio ekonomikos forumo Konkurencingumo tyrime pagal bendrą konkurencingumo indeksą lipa 5 laipteliais į viršų - tarp 140 šalių esame 36 vietoje. 

Dalinamės trečiadienį įvykusios bendros atviro pažangos forumo ir metinės atsakingo verslo konferencijos „Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“ medžiaga

RSS srautas
×