Žymė: socialiai atsakingas verslas

Kviečiame į pažangos forumo konferenciją "Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“, kuri vyks 2015 m. spalio 14 d. Vilniuje. Joje diskutuosime apie socialinės atsakomybės plėtros įtaką ateities verslui ir darbo rinkai, viešojo sektoriaus vaidmenį plėtojant socialiai atsakingą verslą ir ieškosime atsakymų, ko Lietuvoje trūksta sėkmingai socialiai atsakingo verslo plėtrai. 

Atsakymų į šį ir kitus klausimus ieškosime spalio 14 d., konferencijoje „Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“ Kviečiame registruotis!

Dalinamės trečiadienį įvykusios bendros atviro pažangos forumo ir metinės atsakingo verslo konferencijos „Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“ medžiaga

Akimirkos iš spalio 14 d. vykusios bendros atviro pažangos forumo ir metinės atsakingo verslo konferencijos „Socialiai atsakingas verslas 2015: kur link judame?“

Jei jūsų įmonė ar darbovietė rūpinasi aplinkosauga, aktyviai skatina lyčių lygybę ar yra bendruomeniška, tuomet ji – socialiai atsakinga įmonė. 

Konkurse verslininkai ir įmonių atstovai kviečiami pristatyti originalias bei inovatyvias veikiančio verslo idėjas, kurios padeda spręsti įvairių sričių globalias problemas.

RSS srautas
×