Žymė: viešasis sektorius

Jau birželio 19 d. kviesime visus susitikti ir diskutuoti, kaip sekasi diegti inovacijų viešajame sektoriuje kultūrą ir tradicijas Lietuvoje. Renginyje dalyvaus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) atstovai, ekspertai iš Suomijos, Estijos ir Latvijos. Sėkmės istorijomis ir gerosios patirties pavyzdžiais dalinsis Lietuvos institucijų atstovai.

Gegužės 8 d. atvirą pažangos forumą "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?" atidarėme pirma regionine diskusija Klaipėdoje. Čia diskutavome apie organizacines ir vadybos inovacijas viešajame sektoriuje.

Skubame pasidalinti penktadienį įvykusio pažangos forumo „Inovatyvus viešasis sektorius – misija įmanoma?“ baigiamojo renginio medžiaga. 

Birželio 19 d. vykusio Pažangos forumo „Inovatyvus viešasis sektorius – misija įmanoma?“ akimirkos. 

2015 m. birželio 19 d. pažangos forume "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?" premjeras Algirdas Butkevičius pasveikino forumo dalyvius ir svečius. 

2015 m. birželio 19 d. pažangos forume "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?"Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO (angl. OECD)) generalinio sekretoriaus pavaduotoja Mari Kiviniemi pasveikino forumo dalyvius ir svečius. 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kviečia į diskusiją „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“.

Dalinamės liepos 1 d. vykusio renginio „Atviros Vyriausybės partnerystė Lietuvoje“ pristatymais.  

RSS srautas
×