Žymė: viešasis sektorius

Dalinamės puikiu straipsniu apie Pažangos forumą "Inovatyvus viešasis sektorius - misija įmanoma?"

Startavo naujas Valstybės tarnybos statistikos portalas, kuriame galite rasti aktualią įvairiais pjūviais prieinamą informaciją. Atviri valstybės tarnybos duomenys - jau čia.   

 

 


Dalinamės delfi.lt publikuotu interviu apie būsimus pokyčius ir siekius valstybės tarnyboje su Valstybės pažangos tarybos sekretoriato vadove, Viešojo valdymo ir socialinės aplinkos departamento direktore Vyriausybės kanceliarijoje Jurgita Domeikiene. 

Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmų plano tarpinis vertinimas apžvelgia nuveiktus darbus per 2014-2015 metus.

Naujoje viešojoje konsultacijoje kviečiama teikti pasiūlymus Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmams. Taip pat kviečiama įvertinti numatytas pagrindines kryptis.

2016 m. lapkričio 9 d. vyko konferencija atviros valdžios tema. Dalinamės renginio pranešimais ir kita medžiaga. 

Vyriausybės kanceliarija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pradeda įgyvendinti projektą „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuriuo siekiama padidinti viešojo valdymo institucijų atvirumą.

Šiandien oficialiai pristatyta Lietuvos startuolių vizos iniciatyva, kurios tikslas į Lietuvą prisitraukti inovacijas kuriančius talentus iš ne Europos Sąjungos šalių.

Siekiant suformuoti bendrą konsultavimosi su visuomene praktiką viešajame sektoriuje rytoj, gegužės 24 dieną, valstybės institucijoms ir įstaigoms bus pristatytas viešųjų konsultacijų metodikos projektas ir praktinio taikymo gairės, kuriuose apibrėžti pagrindiniai viešųjų konsultacijų rengimo principai pagal vieningą standartą.

RSS srautas
×