Žymė: viešosios konsultacijos

Dalinamės informacija apie 2 vykstančias viešąsias konsultacijas alkoholio vartojimo mažinimo ir prekybos žmonėmis prevencijos temomis.

Kultūrinėse veiklose dalyvauja mažas gyventojų skaičius - tik šiek tiek daugiau nei trečdalis. Kviečiame teikti pasiūlymus, kaip tai pakeisti. 

Naujoje viešojoje konsultacijoje kviečiama teikti pasiūlymus Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmams. Taip pat kviečiama įvertinti numatytas pagrindines kryptis.

Vyriausybės kanceliarija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pradeda įgyvendinti projektą „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuriuo siekiama padidinti viešojo valdymo institucijų atvirumą.

LR Sveikatos apsaugos ministerija kartu su LR Vyriausybės kanceliarija kviečia į viešąją konsultaciją „Inovacijos ir jų plėtra psichikos sveikatos srityje: kaip veiksmingai jas panaudoti?“, kuri yra organizuojama projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“ įgyvendinimo kontekste.

Siekiant suformuoti bendrą konsultavimosi su visuomene praktiką viešajame sektoriuje rytoj, gegužės 24 dieną, valstybės institucijoms ir įstaigoms bus pristatytas viešųjų konsultacijų metodikos projektas ir praktinio taikymo gairės, kuriuose apibrėžti pagrindiniai viešųjų konsultacijų rengimo principai pagal vieningą standartą.

RSS srautas
×